Damian Jarczewski

sobota, 23 marca 2013

Kwasy Omega-3 a Zdrowie Psychiczne

Kwasy Omega 3 a Zdrowie PsychiczneDrogi Przyjacielu:)

Dzisiaj zapraszam Cię do wyszperanego w sieci przeciekawego artykułu:

Kwasy omega-3 a zdrowie psychiczne <<< kliknij i przeczytaj


Na czym polega przeciwdepresyjne działanie kwasów omega-3 ?


Kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3 odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie neuronów. 

Są ważnym składnikiem wysoko aktywnej tkanki nerwowej, zwłaszcza kory mózgowej i siatkówki. 

Zwiększenie ich spożycia w diecie, obniża podatność na depresję, skutecznie wpływa na poprawę nastroju a także odgrywa kluczową rolę w rozwoju układu nerwowego zachodzącym w życiu płodowym oraz we wczesnym dzieciństwie.

Kwasy omega-3 są znakomite dla funkcjonowania mózgu.

Dzieje się tak za sprawą DHA (kwasu dokozaheksaenowego), który jest niezbędny w funkcjonowaniu mózgu. 


Bierze udział w przesyłaniu impulsów nerwowych między neuronami.

Pozwala on spowolnić proces pogarszania się funkcji poznawczych wraz z wiekiem. 


DHA ma również działania niespecyficzne, poprzez które pomaga chronić organizm przed chorobami neurodegeneracyjnymi (chorobą Alzheimera, Parkinsona, stwardnieniem rozsianym i wieloma innymi chorobami).

Najtaniej, najwyższej jakości, bez zanieczyszczeń sprawdzone przeze mnie kwasy DHA w najczystszej postaci, które sam stosuję zobaczysz i kupisz >>> TUTAJ <<< lub dzwoniąc do mnie pod nr tel. 602 607 559 (odbieram tylko polskie numery z UE lub kontaktuj się ze mną przez Facebooka).

Jest to jedyna w swoim rodzaju dostępna na rynku zbalansowana mieszanka wszystkich kwasów omega o pełnym spektrum działania i odpowiednim stosunku kwasów kwasów omega 3 do omega 6, który ma bardzo ważne znaczenie w optymalnym ich działaniu na nasz organizm.

Ponadto razem z kwasami omega powinno się stosować L-Karnitynę, ponieważ jest ona transporterem kwasów omega do komórki.

Bez L-Karnityny stosowanie kwasów omega - o czym mało kto mówi jest praktycznie bez sensu, bo przyswajanie ich przez komórkę jest w takim przypadku znikome...

Polecam w tym celu suplement diety min. z L-Karnityną - najnowszej generacji, najwyższej jakości - SRQ, który sam stosuję razem z kwasami omega.Zapoznasz się z nim i kupisz go >>> TUTAJ <<< lub dzwoniąc do mnie pod nr tel. 602 607 559 (odbieram tylko polskie numery z UE lub kontaktuj się ze mną przez Facebooka).

Jeśli ten wpis był dla ciebie przydatny i znasz kogoś, komu też mógłby pomóc — prześlij mu ten post — na pewno będzie Ci za to wdzięczny 💗


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkie komentarze są moderowane przed ich zamieszczeniem, aby uniknąć niechcianego spamu! Liczę na Twoje rzeczowe i kreatywne komentarze i pozdrawiam Ciebie serdecznie, dziękując jednocześnie za Twój wpis!:)