Damian Jarczewski

środa, 25 marca 2015

Sok Noni Opinie Lekarzy

Opinie Lekarzy o Soku Noni


Bardzo Trudno jest lekarzowi podjąć próby zejścia z utartej ścieżki!

Poniżej zestaw osobistych opinii różnych lekarzy, jakie mają z doświadczenia w stosowaniu soku noni.

Po pierwsze wielu z nich było niepewnych czy brać lub nie brać soku noni.

Wielu używało sok noni osobiście lub w gronie rodzinnym zanim polecili go swoim pacjentom.

Każdy ma inny sposób oceny przydatności postępowania, gdy nie jest to przyjęte w praktyce medycyny konwencjonalnej.

Jednak lekarze ci zgodni są w tym, że są zadowoleni z brania soku noni, a jeszcze ważniejsze jest to, że tysiące ich pacjentów odniosło korzyści z jego stosowania.

Dr Bert Acosta:

Dr Bert Acosta otrzymał dyplom na Uniwersytecie Kalifornijskim, Davis, a następnie kontynuował studia na Ross University School of Medicine w 1983 roku. Praktykę odbył w szpitalu - St. Vincent Hospital w Ohio. Przez 15 lat prowadził prywatną praktykę jako lekarz chorób wewnętrznych, a obecnie jest dyrektorem medycznym Nobel House Medical Clinic w New Castle, Pensylwania.

Dr Acosta uważa, że może z całym przekonaniem polecić oryginalny sok noni jako suplement odżywczy. Efekty lecznicze, które zaobserwował w swojej praktyce, ocenia na około 68% wszystkich pacjentów stosujących oryginalny sok noni.

Dr Bryant Bloss:

Dr Bryant Bloss jest chirurgiem ortopedą prowadzącym prywatną praktykę w Indiana od 1963 roku. Dyplom lekarza otrzymał na University of Louisville Medical School. Przez ostatnie cztery dekady piastował wiele prestiżowych profesjonalnych stanowisk. Był członkiem zarządu Southern Baptist Hospital przez siedemnaście lat, przez cztery lata prezydentem, a także członkiem Zarządu Konsultantów Amerykańskiej Akademii Chirurgów Ortopedów i członkiem Wykonawczego Komitetu i Komitetu Wydawniczego Clinical Orthopaedic Society.

Dr Bloss powiedział, że również u niego artretyzm ustąpił po braniu oryginalnego soku noni. Korzyścią uboczną było ustąpienie migrenowych bólów głowy od pięciu lat, to jest od kiedy pije oryginalny sok noni.

Dr Mian-Ying Wang:

Jest obecnie naukowcem na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Illinois w Rockford. Przed przyjazdem do Stanów Zjednoczonych pracowała jako chirurg, lekarz i profesor farmakologii w Henan Medical University, Zhengzhou, P.R. w Chinach. Ukończyła Henan Medical University z tytułem doktora medycyny i magistra nauk ścisłych ze stopniem naukowym farmakologii antynowotworowej. Opublikowała ponad 60 prac poglądowych w wysoko cenionych czasopismach naukowych i ponad 90 opracowań prezentowanych na krajowych i zagranicznych spotkaniach naukowych.

"W kwietniu 1999 roku zaczęłam pić oryginalny sok noni. W tym czasie miałam liczne problemy zdrowotne, miałam artretyzm kciuka i prawego nadgarstka po złamaniu, w następstwie czego nosiłam codziennie opaskę ograniczającą ruchomość. Brałam tabletki przeciwbólowe tak długo jak nosiłam opatrunek. Po tygodniu picia 1 uncji oryginalnego soku noni 1 x dziennie bóle kciuka prawej ręki całkowicie ustąpiły, a mój prawy nadgarstek odzyskał pełną sprawność."

Dr Steven Hall:

Absolwent University Utah College of Medicine.

Mały synek doktora Hall'a miewał napady padaczkowe. Rozpoczął brać 1 uncję oryginalnego soku noni dziennie i polubił go, nawet umiał prosić o sok. Nigdy więcej nie miał napadów i był bardzo zdrowym unikającym infekcji dzieckiem.

Dr John Roberts - dyplomowany specjalista do Walki z nałogami:

"Zdecydowałem się podawać oryginalny sok noni moim najciężej chorym pacjentom, ludziom bardzo obolałym po operacjach kręgosłupa. Efekty były niewiarygodne, uzyskałem poprawę u pięciu moich pacjentów zupełnie nie reagujących na morfinę i inne środki przeciwbólowe".

"Mówię ludziom, że oryginalny sok noni jest produktem "WOW", stosowałem wiele naturalnych środków przez ostatnie 15 lat, lecz nigdy nie otrzymałem tylu odpowiedzi i reakcji pozytywnych, jakie otrzymałem o oryginalnym soku noni. Są ludzie, którzy często telefonują do mnie mówiąc: Doktorze WOW nie uwierzy pan lecz... i wówczas oni opowiadają o reakcjach, których doznali po piciu regularnie oryginalnego soku noni", podsumowuje Dr Roberts.

Dr Robert Fischer - specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej

Odkrył, że pacjenci, którzy zazwyczaj wymagali transfuzji krwi lub wielu tygodni leczenia, teraz stają na własnych nogach i odzyskują zdrowie bez transfuzji i w znacznie szybszym czasie.

Dr Gary Tran - weterynarz

Szacuje, że zastosował oryginalny sok noni u około 9.000 zwierząt.

Uważa, że oryginalny sok noni działa najlepiej na niemoc z przewlekłym schorzeniem zapalnym.


Stwierdził jednak, że przydatny jest także w następujących schorzeniach:


  • trudne do leczenia zaburzenia odporności
  • schorzenia ważnych życiowo organów
  • liczne trudne do leczenia infekcje wirusowe
  • nieuleczalne choroby nowotworowe
  • choroby neurologiczne
  • urazy
  • zatrucia
  • jako pomoc chirurgiczna

Dr Tran mówi, że zaledwie kilku weterynarzy nie aprobuje jego sposobu podawania oryginalnego soku noni, jednak wielu kolegów o szerokich horyzontach aktualnie nadal przysyła mu "nieuleczalnych" pacjentów, ponieważ on odsyła im "zdrowych i wyleczonych".

Dr Jeff Marrongelle - dyplomowany dietetyk kliniczny

"Choć byśmy byli najbardziej pracowici i najbardziej sprytni, to nie wymyślilibyśmy takiego zestawu środków odżywczych jakie zanjdują się w oryginalnym soku noni."

Dr Orlando Pile - lekarz chorób wewnętrznych

Dr pile zdecydował się zaproponować oryginalny sok noni wybranej grupie pacjentów. Szybko otrzymał od nich pozytywny odzew. Wielu pacjentów z nadciśnieniem stwierdziło jegom obniżenie, chorzy na cukrzycę typu II insulinozależni stwierdzili obniżenie cukru we krwi i mogli zmniejszyć dawkę insuliny, a inni nie uzależnieni od insuliny diabetycy z cukrzycą typu II mogli zmniejszyć dawki branych lekarstw, a nawet je odstawić.

Niektórzy pacjenci z artretyzmem i lupus erythematosus donosili o ustępowaniu dolegliwości bólowych. Pacjenci ze stanami lękowymi byli bardziej zrelaksowani, po regularnym piciu oryginalnego soku noni spali bardziej spokojnie, u chorych na raka prostaty poziom PSA z 16 obniżył się do 9,12.

Dr Pile miał także pacjenta krańcowo wyczerpanego, chorego na AIDS, który po piciu oryginalnego soku noni przybrał na wadze 70 funtów, liczba CD4 u niego z 25 wzrosła do 200, a viral load obniżył się z 225.000 do 2.000.

Dr Mona Harrison - była prodziekanem w Boston University School of Medicine

"Szyszynka jest odpowiedzialna za działanie zegara biologicznego. Substancje, które wytwarza pozwalają na dobry nocny sen. Obecność tych substancji pozwala na obniżenie wagi ciała. Niektórzy twierdzą, że kości i zęby nie słabną, nie występują infekcje, a guzy znikają, ruch jelit jest prawidłowy, są pełni energii. Wszystko to jest efektem prawidłowo funkcjonującej szyszynki. Takie same są świadectwa moich pacjentów i wszystkich innych, którzy spożywali oryginalny sok noni.

Materiały źródłowe: książka "Lekarz Lekarzowi - Jasne odpowiedzi na pytania pacjentów dotyczących soku noni - Dr Neil Solomon

Dr Scott Gerson - lekarz ajuwerda

Jako lekarz ajurweda (tradycyjna medycyna indyjska) polegam na naturalnej sile oryginalnego soku noni, który jest najdoskonalszym przeniesieniem owocu noni.

Moje lata doświadczeń z oryginalnym sokiem noni potwierdziły jego efektywność i wsparcie we wszystkich procesach fizjologicznych zachodzących w organiźmie u tych, którzy używają go regularnie. Dr Scott Gerson jest jednym z największych światowych autorytetów w dziedzinie dodatków żywieniowych i ich roli we współczesnej medycynie. Jego specjalnością jest medycyna ajurwedyjska.

Dr Donald Mantell - lekarz rodzinny, Cranberry, PA, USA

Oryginalny sok noni radykalnie zmienił moją medyczną praktykę. Cieszę się, że mogę go używać i polecać moim pacjentom.

Dr Barbara Flot, Los Angeles, CA, USA

Wielu moich pacjentów czuje, że nigdy nie mogliby robić rzeczy, które teraz robią, gdyby nie oryginalny sok noni. Rzeczywiście widać, że przynosi on korzyść tym, którzy go piją.

Dr Frederick Pryce, Ph.D. Clinical Biochemistry; Orleans, ON, Kanada

Widzę wpływ oryginalnego soku noni na zdrowie moich pacjentów. Stosuje go także osobiście oraz polecam moim najbliższym.

Dr Robert Young, Chiropractor; Chicago, IL, USA

Oryginalny sok noni jest bardzo ekscytującym produktem. Używam go z pełnym zaufaniem i entuzjastycznie polecam innym.

Dr Maria Odegbaro, MD, General Practitioner, Brooklyn, NY, USA

W moich doświadczeniach z naturalnymi produktami oryginalny sok noni stoi na ich czele. Moi pacjenci uzyskują znakomite wyniki.

Dr Ken Stejskal, Homeopathic Practitioner; Hutchinson, KS, USA

Jestem w pełni oddanym fanem orygianlnego soku noni. Korzyści, których doznałem są zdumiewające. Rekomenduję go wszystkim moim pacjentom.

Dr William Pomfret, Ph.D. Occupational Health; Carp, ON, Kanada

Oryginalny sok noni jest fantastyczny. Uzyskuję absolutnie znakomite wyniki. Także wielu moich pacjentów ma fenomenalne rezultaty. Jeden z największych to nieprawdopodobna poprawa zdrowia u 82-letniej kobiety.

Dr Matthews, Dentist; Chicago, IL. USA

Twoje zdrowie jest Twoim bogactwem więc pij oryginalny sok noni. Mnie sok noni utrzymuje w dobrej kondycji każdego dnia.

Tom Stone, ND, CNHP, MH; Kentwood, MI, USA

Pracując jako irydolog i kinezjolog mam bardzo dużo okazji polecać moim pacjentom oryginalny sok noni. Bardzo dużo pozytywnych wyników umacnia nasze zaufanie do tego produktu.

Dr William E. Doell, MD; San Clemente, CA, USA

25 lat doświadczenia w leczeniu różnymi medycznymi suplementami nigdy nie wprawiło mnie w takie zdumienie jak oryginalny sok noni, który jest najznakomitszym produktem jaki kiedykolwiek stosowałem.

Dr Jack Souder, Chiropractor; Angola, IN, USA

Z dużą grupą moich pacjentów i przyjaciół korzystamy z orygianlnego soku noni. Wielu z nas uzyskuje bardzo dobre wyniki, niektórzy wyniki spektakularne.

Dr Don Metz, MD, Family Practice; Plymouth, MN. USA

Używam orygianlnego soku noni, aby pomagać moim pacjentom. Byłem świadkiem tak zumiewających rezultatów jego działania, że polecam go wszystkim.

Dr Nelson P. Rivers, Pharmacist; Evansville, IN. USA

Tysiące istnień dotyka każdego dnia działanie oryginalnego soku noni. Jest on najwspanialszym produktem jaki kiedykolwiek spotkałem i prawdopodobnie największym osiągnięciem w dziedzinie zdrowia ostatnich lat. Wierzę, że oryginalny sok noni będzie pomagał wielu ludziom teraz i w przyszłości.

Dr Roger Soard, Chiropractor; Winchester Bay, OR, USA

Sok noni jest niezbędny dla każdego kto dba o swoje zdrowie. Od ponad roku piję oryginalny sok noni 3-4razy dziennie. Czuje się wspaniale i doznaję wielu zdrowotnych korzyści. Dbając stale o swoje zdrowie zamiast brać dodatki żywieniowe różnego rodzaju, stosuję teraz oryginalny sok noni.

Dr Steven Hall, MD, Family Practitioner; Seattle, WA, USA

Biorąc pod uwagę całe moje doświadczenie, nigdy nie widziałem produktu, który przynosiłby tak dużo korzyści w tak wielu sytuacjach. Polecam oryginalny sok noni wszystkim moim pacjentom i wszystkim zainteresowanym dobrym stanem swojego zdrowia. Kocham ten produkt.

Dr Jim Marcoux, Chiropractor, Kinesiologist, and Nutritionist; Livonia, IN, USA

Będąc kręgarzem i kinezjologiem zaproponowałem setkom ludzi oryginalny sok noni, z których  część w krótkim czasie osiągnęła spektakularne rezultaty. Sok noni cudownie pracuje z  ludzkim ciałem.

Dr Wayne Cole, DO, Osteopathic Physician, Family Practice; Providence, PA, USA

Sok noni znaczy dla mnie dokładnie tyle co zdrowie moich pacjentów. Nigdy nie przepuszczam dnia bez wypicia oryginalnego soku noni.

Dr Jake Savage, Ph.D. Microbiology; Huntsville, AL, USA

Kocham sok noni i jestem dumny, że mogę go każdemu rekomendować.

Dr Bryant A. Bloss, MD, Orthopedic Surgeon; Evansville, IN, USA

Jestem chirurgiem ortopedą i po moim osobistym powodzeniu związanym z używaniem orygianlnego soku noni zdecydowałem się spróbować z moją rodziną i pacjentami. Wszyscy jesteśmy zgodni,  że orygialny sok noni dokonał rzeczywistej zmiany w naszym życiu.

Dr Gary Tran, Veterinarian; Louisville, KY, USA

Oryginalny sok noni stosuję z powodzeniem z całą moją rodziną. Noni sprawiło, że moja praca stała się lżejsza. 

Dr Samuel Kolodney, Chiropractor; New Hope, PA, USA

Kiedy odkryłem różnorodność uzyskiwanych benefitów zdrowotnych wynikających ze stosowania Noni zdecydowałem dzielić się tymi informacjami z moimi pacjentami. Wiem, że Nonipomógło wszystkim moim pacjentom, którzy zdecydowali się go spróbować i może pomóc każdemu kto szuka poprawy stanu zdrowia. Korzystając z Noni pośrednio bądź bezpośrednio pomogłem ponad 2 tysiącom ludzi poprawić stan zdrowia. Moje osobiste wyniki to niemal cuda. Spróbuj i Ty a pokochasz ten sok.

Dr Mona Harrison, MD; Yelm, WA, USA

Zauważam bardzo pozytywne reakcje zachodzące pomiędzy oryginalnym sokiem noni, a ludzkim organizmem. Jest to cudowne odkrycie dla milionów ludzi na całym świecie. Wierzę, że oryginalny sok noni jest najbardziej ekscytującym produktem naszych czasów.

Dr Joyce Boffert, Chiropractor; New York, NY, USA

Będąc praktykującym naturalne leczenie rekomenduję oryginalny sok noni wszystkim moim  pacjentom i widzę zdumiewające rezultaty. Sam oczywiście używam tego soku i informuję ludzi, że dobre samopoczucie i dobre zdrowie można utrzymywać w sposób naturalny.

Dr Loren Marks, Clinical Nutritionist; New York, NY, USA

Widzę jak oryginalny sok noni pomaga moim pacjentom i mojej rodzinie. Jest produktem działającym często w ekstremalnych sytuacjach i niesie ze sobą wiele korzyści. Zachęcam wszystkich aby go pili.

Dr Donald Murdock, Chiropractor; Chicago, IL, USA

To wspaniały produkt. Gdybym miał zarekomendować tylko jeden produkt jakiego należy używać  byłby to oryginalny sok noni z powodu tak wielkiego wachlarza możliwości jego zastosowań.

Dr Clifford Blumberg, Dentist; Queens, NY , USA

Kiedy moja żona przedstawiła mi oryginalny sok noni pomyślałem, że to kolejne "cudowne nic". Po sześciu tygodniach zrozumiałem jednak, że produkt ten musi mieć olbrzymie zalety ponieważ żona pijąc go doznała niezwykłych, zdrowotnych korzyści. Zacząłem więc sam pić oryginalny sok noni i polecać go w mojej lekarskiej praktyce uzyskując absolutnie zaskakujące rezultaty.

Dr Donald Mantell, MD, Family Practice; Cranberry, PA, USA

Oryginalny sok noni radykalnie zmienił moją medyczną praktykę. Cieszę się, że mogę go używać i polecać moim pacjentom.


Tutaj kupisz polecany przez lekarzy >>> sok noni <<< który sam stosuję.

Bezpłatne specjalistyczne konsultacje dot. soku noni
- tel. 602 607 559

(Odbieram tylko polskie nr z UE lub kontaktuj się ze mną przez Facebooka)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkie komentarze są moderowane przed ich zamieszczeniem, aby uniknąć niechcianego spamu! Liczę na Twoje rzeczowe i kreatywne komentarze i pozdrawiam Ciebie serdecznie, dziękując jednocześnie za Twój wpis!:)