Damian Jarczewski

sobota, 14 lipca 2018

Co Jeść żeby nie Chorować Jesteś tym co Jesz

Co Jeść żeby nie Chorować

Jesteś tym co Jesz
Czy wiesz, że jesteś tym co jesz?

Bądź świadomy, że składasz się dokładnie z pokarmu jaki spożywasz!

Twoje ciało i komórki dostają do swojego wzrostu, regeneracji, odżywienia i odtrucia z toksyn dokładnie to co im zaserwujesz w postaci diety.

Twoje zdrowie psychofizyczne w dużej mierze zależy od Twojego sposobu odżywiania i nawyków żywieniowych!

A więc odżywiaj się rozważnie i roztropnie, stosując zbilansowaną dietę adekwatnie do Twoich potrzeb.

W zdrowej diecie powinno się pić duże ilości wody, jeść nieprzetworzoną żywność, także nie poddawaną wysokiej obróbce termicznej oraz spożywać różne smaki, kolory i zapachy pokarmów. 

Stosuj dietę intuicyjną, czyli jedz to co organizm Ci intuicyjnie podpowiada, na co masz tzw. smaka! Oczywiście nie mówię tu o ewidentnie szkodliwych pokarmach czyli tzw. jedzeniu śmieciowym!

Stosuj także monodietę czyli nie mieszaj za bardzo różnych pokarmów, tylko jedz jeden rodzaj pokarmu podczas jednego posiłku. 

Herbatę i wodę powinno się pić na pół godziny po posiłku lub pół godziny przed posiłkiem, żeby żołądek był zakwaszony i dobrze trawił i przyswajał pokarmy oraz z nich wartości odżywcze.

Stosuj również wysokiej jakości naturalne suplementy diety, które w dzisiejszych czasach nie są już tylko kaprysem, ale stały się koniecznością z uwagi na ogromne deficyty składników odżywczych - witamin i minerałów w produktach spożywczych.Czy wiesz, że niektóre warzywa i owoce mają nawet do 90% deficytu składników odżywczych - to szok, bo mają tylko właściwie walory smakowe, dobry wygląd i nic poza tym.

Przekazują nam ponadto toksyny z uprawy np. sztuczne nawozy, środki grzybobójcze, owadobójcze i chwastobójcze czy np. GMO, które są często kancerogenne (mogą powodować raka) i bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia...

Poniżej cytuję za pocztazdrowia.pl:

Niezdrowe odżywianie się jest przyczyną śmierci setek tysięcy Polaków rocznie!

Wyniki badań szokują. Niezdrowe odżywianie się jest głównym powodem chorób przewlekłych, które ogromnie przyspieszają datę naszej śmierci.

Choroby układu krążenia, otyłość, cukrzyca, zawał serca, wylew, nowotwory – te wszystkie choroby są powiązane ze sposobem odżywiania się.

Amerykanie szacują, że niewłaściwy sposób odżywiania się jest odpowiedzialny za ok. 678 000 zgonów ich obywateli rocznie. Niemcy mówią o ok. 550 000 zgonach co roku w ich kraju.

W Polsce nikt o tym głośno nie mówi, ale sytuacja jest identyczna!

Wynika to stąd, że zwykle nie rozumiemy wystarczająco jasno powiązania między jakością naszej żywności a jakością naszego zdrowia.

Przez całe lata, a nawet dziesięciolecia nie dostarczasz swojemu organizmowi potrzebnych składników, aż pewnego dnia uświadamiasz sobie, że dokuczają Ci choroby zwyrodnieniowe, takie jak zapalenie kości i stawów, osteoporoza, choroba Alzheimera, a także choroby układu krążenia, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne, w tym nowotwory, oraz neuropsychologiczne.

Statystyki pokazują tymczasem bezprecedensowy wzrost liczby osób przewlekle chorych, w tym w populacji polskiej.

W roku 2010 aż 89% wszystkich zgonów w Polsce spowodowanych było chorobami przewlekłymi.

Ryzyko, że Ty i członkowie Twojej rodziny umrzecie w wyniku chorób wywołanych nieodpowiednim odżywianiem, jest więc niezmiernie wysokie!

A przecież można zminimalizować to ryzyko. To kwestia Twoich codziennych wyborów dokonywanych zarówno w sklepie, jak i w kuchni.

Ps. Jeśli chcesz, abym pomógł Ci dobrać adekwatne do Twoich potrzeb naturalne suplementy diety najnowszej generacji, aby odtruć Twój organizm i uzupełnić Twoje niedobory składników odżywczych, pisz śmiało do mnie na priv >>> https://www.facebook.com/damianjarczewski, lub dzwoń tel. 602 607 559 (odbieram tylko polskie nr), a chętnie Ci wszystko ładnie wyjaśnię i we wszystkim pomogę :)PPs. Sam stosuję na co dzień naturalną detoksykację organizmu i uzupełnianie niedoborów składników odżywczych, witamin i minerałów przez naturalną suplementację diety wraz z moją rodziną i cieszę się dobrym zdrowiem już od 15 lat, a prędzej chorowałem...


>>> Zobacz <<< 

Jeśli ten wpis był dla ciebie przydatny i znasz kogoś, komu też mógłby pomóc — prześlij mu ten post — na pewno będzie Ci za to wdzięczny 💗

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkie komentarze są moderowane przed ich zamieszczeniem, aby uniknąć niechcianego spamu! Liczę na Twoje rzeczowe i kreatywne komentarze i pozdrawiam Ciebie serdecznie, dziękując jednocześnie za Twój wpis!:)