Damian Jarczewski

piątek, 27 września 2019

Suplementy Diety na Odchudzanie Opinie

Suplementy Diety na Odchudzanie Opinie


Jak Schudnąć bez Efektu JoJo Opinie


    Dzisiaj postanowiłem podzielić się z Tobą moją opinią nt. suplementów diety na odchudzanie, które poza tym dają naszemu organizmowi bardzo wiele innych cennych korzyści!

Dowiesz się jak schudnąć bez efektu jojo!


    Nigdy nie przywiązywałem większej uwagi do swojej wagi ciała, jednak ludzie mówili mi swego czasu, że przytyłem. 


A ja w ogóle, jak to większość mężczyzn nie przejmowałem się tym za bardzo i tym bardziej nie zamierzałem się odchudzać i przechodzić na jakąś specjalną czy drakońską dietę, których jak wiesz jest dzisiaj mnóstwo.


Większość diet jednak jest nieskuteczna i przynosi efekt jojo! Nie mówiąc już o tym, że razem z tkanką tłuszczową traci się masę kostną i mięśniową... co jest bardzo niezdrowe i niebezpieczne dla naszego organizmu! 


Od pewnego czasu zacząłem się suplementować kompleksowo zestawem najnowszej generacji suplementów diety działających synergicznie: Sok Noni NUKU HIVA i SRQ (lecz nie w celach schudnięcia, ale obydwa te suplementy diety jak się okazuje i informuje o tym sam producent, między innymi wspomagają utratę masy ciała i pomagają zachować prawidłową wagę ciała) oraz całe spektrum kwasów omega core care.


Na początku brałem zalecane dawki tych suplementów. Trochę schudłem, jak zauważyłem po pewnym czasie i mawiali mi to również inni.


Efekt schudnięcia był takim dodatkowym "plusem", oprócz lepszego ogólnego samopoczucia psychofizycznego i min. zwiększenia energii.

Ale dopiero, gdy zwiększyłem dawkę SRQ do 3 kapsułek dziennie razem z posiłkami, okazało się, że rodzina i znajomi po pewnym czasie zaczęli mi mówić i zwracać uwagę, że bardzo schudłem. 


Sam do tego jakoś nie przykładałem specjalnej wagi, jak to większość mężczyzn, choć faktycznie zauważyłem, że brzuszek był mniejszy :)


Ale cóż, postanowiłem wobec tego się zważyć, żeby to dokładniej sprawdzić i co się okazało - z 86 kg z owego czasu waga pokazała 74 kg! Byłem tym faktem mile zaskoczony, bo sam nie spodziewałem się, że aż tyle kg schudłem! Rodzina i znajomi zaczęli mi zwracać uwagę, żebym więcej już nie chudł, bo już dobrze wyglądam :)


Aha, co do samej diety, oprócz tych wymienionych przeze mnie suplementów diety, to staram się obecnie odżywiać tak jak jest zalecane przez dobrych dietetyków oraz pod kątem swoich indywidualnych potrzeb. 


Stosuję zróżnicowaną dietę, w miarę możliwości jak najmniej przetworzoną, unikam cukrów i glutenu oraz staram się pić dużo wody - natomiast nie popijam pokarmów, tylko je dobrze przeżuwam, bo proces trawienia rozpoczyna się już w jamie ustnej.


Piję 30 minut przed lub 30 minut po posiłku, aby dać żołądkowi i kwasom trawiennym dobrze strawić pokarm, aby organizm dobrze przyswoił wszystkie ważne składniki odżywcze z pożywienia!


Po za tym po prostu jem normalnie (stosuję dietę intuicyjną, czyli jem to na co mój organizm ma ochotę i mono dietę - staram się nie łączyć razem w jednym posiłku zbyt wielu pokarmów) bez jakiś specjalnych ograniczeń w ilości posiłków - tylko nie przejadam się i nie przybieram więcej na wadze czyli bez efektu jojo! 


Przy tym mam mało aktywności fizycznej, gdyż pracuję dużo przy komputerze. Wiem, że jest to nie zdrowe, ale pomimo to schudłem, aż 12 kg za pomocą moich suplementów diety, które mogę Ci również dlatego szczerze polecić!SRQ Suplement Diety na Odchudzanie Opinie


"Od pierwszego dnia przyjmowania SRQ
zauważyłam, że mam więcej energii i czuję się
lepiej. Zażywam go przed posiłkami i wiem,
że chronię mój organizm przez niekorzystnym
działaniem złych węglowodanów i cukrów.
Od kiedy odkryłam SRQ, straciłam kilka
kilogramów i jestem bardzo zadowolona,
wiedząc, że moje zdrowie jest wspierane".
- Kathryn - żona, matka.

"Nie zmieniłem niczego w moim życiu,
z wyjątkiem codziennego zażywania
SRQ, straciłem 5 kilogramów w ciągu
ostatnich 3 miesięcy. Jest to dla mnie
niesamowite, czuję się świetnie i mam
więcej pewności siebie".
- Doug - mąż, ojciec, przedsiębiorcaWięcej dowiesz się o tych suplementach diety najnowszej generacji czyli: NUKU HIVA oraz SRQ z filmów poniżej, a także na moim kanale >>> https://www.youtube.com/user/damianjarczewski oraz ze strony >>> https://zdrowie.zennoalife.com/pl/

Kupić je możesz również pod nr tel. 602 607 559 (odbieram telefony tylko z Polski i UE lub kontaktuj się ze mną przez FB:

https://www.facebook.com/damianjarczewski 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkie komentarze są moderowane przed ich zamieszczeniem, aby uniknąć niechcianego spamu! Liczę na Twoje rzeczowe i kreatywne komentarze i pozdrawiam Ciebie serdecznie, dziękując jednocześnie za Twój wpis!:)