Damian Jarczewski

poniedziałek, 5 lipca 2010

Moc serca i umyslu

Moc serca i umysłu

Nasze serce i umysł to potężne życiowe, praktyczne narzędzia duchowe jeśli podłączymy je do właściwego źródła mocy!

Możesz wszystko w życiu osiągnąć w cokolwiek uwierzysz i sobie wyobrazisz!

Wystarczy tylko chcieć, wierzyć mocno i działać, po rozpoznaniu swoich mocnych i słabych stron osobowości oraz naturalnego powołania, misji życiowej i talentów!

Nasze serce i umysł jest zwielokrotnioną potęgą, jeśli jest podpięte do źródła właściwej Duchowej Mocy, którą jest Bóg i jeśli kierujemy się tą dobrą mocą w życiu i jej prowadzeniem!

Wykorzystując jej duchowe dary, które przekazywane innym tworzą w naszym i innych życiu Bożą obfitość i błogosławieństwo zdrowia i dobrej, wysokiej jakości życia - mentalnego i materialnego bogactwa!

Wszelkie ograniczenia negatywne: błędne i negatywne przekonania i niechrześcijańskie filozofie życiowe new age, okultyzm i inne destruktywne myśli i emocje, narzucają się nam zewnątrz, tylko wtedy jeśli pozwalamy im poprzez nasz wybór, decyzje na poziomie mentalnym i nasze emocjonalne nie przemyślane reakcje, na nas oddziaływać i w ten sposób nas zwodzić... oszukiwać, osaczać, manipulować nami, atakować, próbować na nas negatywnie wpływać!

To jest element naszej walki duchowej, z nieczystymi mocami, które próbują na ludzi negatywnie oddziaływać... i przeciągać nas na swoją stronę.

Dlatego obserwujmy dobrze, wsłuchujmy się w siebie i otoczenie i intuicyjnie wyczuwajmy Bożą inspirację w danej chwili: głos wewnętrzny, myśli, przeczucia, impulsy, sygnały - jak zareagować, co powiedzieć, jak się zachować oraz wewnętrzne niepokojące nas lub dające pokój myśli, przeczucia, impulsy, sygnały, inspiracje chwili, które w różnych sytuacjach, okolicznościach i aspektach życia czy to w kulturze, sztuce, muzyce, mediach, a przede wszystkim w zwykłych relacjach międzyludzkich na co dzień w rodzinie i w pracy próbują nas ostrzec i chronić przed negatywnym oddziaływaniem środowiska i nas samych na innych.

Tak więc, wybierajmy te pozytywne myśli, uczucia, słowa i reakcje dobre dla nas i dla innych, zgodne z naszym wewnętrznym pokojem serca i umysłu, sumieniem, etyką, kryteriami, postawami, ideałami, wzorcami, wartościami i przekonaniami chrześcijańskimi!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkie komentarze są moderowane przed ich zamieszczeniem, aby uniknąć niechcianego spamu! Liczę na Twoje rzeczowe i kreatywne komentarze i pozdrawiam Ciebie serdecznie, dziękując jednocześnie za Twój wpis!:)