Damian Jarczewski

piątek, 30 lipca 2010

Bycie wyrazistym w życiu

Bycie wyrazistym w życiu

Bycie wyrazistym to po prostu bycie sobą! Na co dzień, przed samym sobą, rodziną, kolegami z pracy czy ze szkoły, w życiu społecznym i kulturalnym.

Bycie wyrazistym to odnalezienie swojej indywidualnej i oryginalnej tożsamości. Szczególnie w wieku młodzieńczym przechodzenie tzw. kryzysu tożsamości - kim jestem? i co w związku z tym mogę w swoim życiu zdziałać czy osiągnąć? Każdy bowiem ma jakiś indywidualny i tylko mu przyporządkowany zestaw cech, które mogą mu pomóc w życiu jeśli je odkryje i wykorzysta dla swojego i innych dobra. 

A więc kim jesteś Przyjacielu? Czy wiesz? Jakie są Twoje cechy, typ osobowości - związane z nim mocne i słabe strony, charakter, predyspozycje, talenty i umiejętności. Odnajdź je w swoim wnętrzu i krocz za nimi. Idź w rytmie Swojego głosu serca i jego muzyki!

Odnajdź swoją pasję i zobacz w wyobraźni wizję jej realizacji i działaj z entuzjazmen!

To gwarancja Twojego spełnionego życia, satysfakcji, samorealizacji osobistej i zawodowej, zdrowia duchowego, psychicznego i społecznego - zdrowego rozwoju osobistego, rodzinnego, społecznego i zawodowego, a nie frustracji z powodu nie spełnienia się w którejś z tych dziedzin i ról!

Nie od dzisiaj bowiem wiadomo, że człowiek chętniej i najlepiej potrafi nawet samodzielnie rozwijać się w interesujących go z pasją kierunkach!

A więc niech modne kierunki studiów nie wabią Ciebie okazją na wzbogacenie się, ale ręczę Ci, że na dobrego specjalistę w Twojej pasjonującej Ciebie dziedzinie zawsze będzie popyt!

A więc życzę Ci, niech Twój świat wewnętrzny - Twój lepszy świat, idealny świat marzeń, będzie realizował się w naturalny sposób w rzeczywistości i będzie z nią w harmonii, bo wtedy będziesz czuł się prawdziwie szczęśliwym, usatysfakcjonowanym i zrealizowanym człowiekiem. A życie doczesne mamy, jak wiesz - tylko jedno! I warto je przeżyć z pasją i komfortowo realizując swoje marzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkie komentarze są moderowane przed ich zamieszczeniem, aby uniknąć niechcianego spamu! Liczę na Twoje rzeczowe i kreatywne komentarze i pozdrawiam Ciebie serdecznie, dziękując jednocześnie za Twój wpis!:)