Damian Jarczewski

piątek, 1 czerwca 2018

Co To Jest Wiek Biologiczny Definicja

Co To Jest Wiek Biologiczny Definicja


Jeśli spotkałeś się w mediach z terminem wiek biologiczny, na pewno zadałeś sobie pytanie, co to jest wiek biologiczny i jaka jest jego definicja?

Znany jest Tobie naturalnie Twój wiek metrykalny, ale to tylko liczba, a Twój prawdziwy wiek to Twój wiek biologiczny, wyznaczony przez Twoje wybory i nawyki również żywieniowe.

Predyspozycje genetyczne to tylko część tego równania, niewielka część.

Naukowcy dowiedli już, że dieta ma większe znaczenie niż predyspozycje genetyczne do zapadania na daną chorobę oraz długość życia czyli na wiek biologiczny

Więc nie rezygnuj i nie wpadnij w pułapkę myślenia, że Twoje zdrowie i długość życia, a tym samym wiek biologiczny są w jakiś sposób określone w Twoich genach.

Wiek biologiczny to faktyczny wiek naszego organizmu. To on pozwala określić naszą obecną kondycję, stan naszego organizmu i liczbę lat, jaką dane nam będzie przeżyć. Jest prawdziwym odzwierciedleniem ogólnego stanu naszego zdrowia.


Wiek Biologiczny Można Mierzyć


Celem pomiaru wieku biologicznego tzw. TruAge jest wzbudzenie świadomości AGE i ustalenie własnego wieku biologicznego TruAge oraz działań prozdrowotnych, aby obniżyć i cofnąć swój wiek biologiczny, opóźnić i spowolnić tym samym procesy starzenia się i żyć dzięki temu w lepszym zdrowiu dłużej.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak obniżyć swój wiek biologicznyjak opóźnić proces starzenia się i żyć w lepszym zdrowiu dłużej ?

>>> Kliknij Teraz i Pobierz Bezpłatnie E-Booka <<<

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkie komentarze są moderowane przed ich zamieszczeniem, aby uniknąć niechcianego spamu! Liczę na Twoje rzeczowe i kreatywne komentarze i pozdrawiam Ciebie serdecznie, dziękując jednocześnie za Twój wpis!:)